Firma Lundberg Tech od ponad 30 lat zajmuje się produkcją i montażem centralnych systemów próżniowych do gospodarki odpadami. System ten pozwala na jednoczesną, kompleksową obsługę dowolnej ilości maszyn. Począwszy od odprowadzenia odpadów z maszyny, przez ich sprasowanie i transport do specjalnie przygotowanego kontenera, skończywszy na zwrocie oczyszczonego powietrza użytego do przechwycenia i transportu odpadów.

Lundberg Tech może pochwalić się bogatymi referencjami zarówno pod względem ilości jak i różnorodności klientów.

Wyróżniki:

  • PRZECHWYTYWANIE odpadów niemal bezpośrednio w miejscu, w którym powstają zwiększa prędkość produkcji, skraca czas postoju oraz usuwa pył z obszaru produkcyjnego.
  • CIĘCIE odpadów za pomocą wyjątkowej i niezawodnej rozdrabniarki firmy Lundberg Tech ma kilka niepodważalnych atutów. Próżniowy system gospodarki odpadami pozwala  zmniejszyć wolumen odpadów, a co za tym idzie umożliwia ich transport na duże odległości.
  • ODPROWADZANIE odpadów do worka lub pojemnika wewnątrz lub na zewnątrz zakładu pozwala klientowi dopasować system do jego indywidualnych potrzeb.
  • SPRASOWANIE wcześniej rozdrobnionych odpadów znacząco zmniejsza ich objętość, co pozwala na redukcję kosztów związanych z ich wywozem i recyklingiem.
Udostępnij