MAPAWasberger – o etykietach wiemy wszystko

Od ponad 40 lat zbieramy doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym. Rozwijamy się i umacniamy naszą pozycję od dnia powstania naszej firmy. Dostarczamy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne oraz części do maszyn produkowane wyłącznie przez wiodące europejskie marki. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, służymy wiedzą, doświadczeniem oraz zajmujemy się logistyką.

Nasi klienci to producenci etykiet i opakowań z krajów skandynawskich, Polski oraz Ukrainy.

Nasi współpracownicy posiadają rozległe doświadczenie i wiedzę techniczną, którą dzielą się i wykorzystują przy codziennej obsłudze naszych klientów.

Reprezentujemy wiodących producentów w naszej branży. Pozwala nam to szybko i skutecznie identyfikować i opracowywać jak najlepsze rozwiązania techniczne dla każdego klienta. Strategiczne zapasy materiałów eksploatacyjnych i części oraz nastawienie na jak najlepszą obsługę gwarantują naszym klientom pełną satysfakcję ze współpracy.

Grupa Wasberger jest szwedzką, rodzinną spółką założoną w 1971 roku. Do grupy należą również firmy Grafotronic, Wasberger Label Equipment, IFC oraz InkTray.