Wasberger:
o druku wiemy wszystko
Już od 50 lat zbieramy doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym. Rozwijamy się i umacniamy naszą pozycję od dnia powstania naszej firmy. WIĘCEJ

50 lat doświadczenia

Dostarczamy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne oraz części do maszyn produkowane wyłącznie przez wiodące europejskie marki. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, służymy wiedzą, doświadczeniem oraz zajmujemy się logistyką.

Członkowie naszego zespołu posiadają popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzę, a także są zawsze skoncentrowani na potrzebach klientów i gotowi służyć im fachową pomocą.

Reprezentujemy wiodących producentów w naszej branży. Pozwala nam to szybko i skutecznie identyfikować i opracowywać jak najlepsze rozwiązania techniczne dla każdego klienta.

Grupa Wasberger jest szwedzką, rodzinną spółką założoną w 1971 roku. Wasberger Polska powstał w roku 1998, zaś Wasberger Ukraina należy do grupy od 2002 roku.

AKTUALNOŚCI

Współpraca między firmami Tesa i Wasberger

Z przyjemnościa informujemy, iż naszym nowym dostawcą została firma TESA – jeden z czołowych światowych producentów samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych. Od teraz w naszej ofercie znajdziecie państwo wysokiej jakości rozwiązania do mocowania płyt, w tym taśmy piankowe, tuleje samoprzylepne wielokrotnego użytku, taśmy foliowe i tkaninowe oraz pianki amortyzujące, a także szeroką gamę taśm uzupełniających do druku fleksograficznego. Zapraszamy do kontaktu…

Grafotronic live online demo
Live online demos in Grafotronic available every day Visit Grafotronic factory online and learn more about Grafotornic digital finishing machines and their latest innovations. Book your private live demo today at: info@wasberger.se https://wasberger.pl/wp-content/uploads/2020/11/Grafotronic-live-demo.mp4
Lemmaco – złota firma

Dowiedz się więcej o Lemaco – naszym dostawcy szerokiej gamy folii metalizowanych, pigmentowych i dyfrakcyjnych do Hot i Cold Stampingu, folii BOPP w wersji gloss, matt a także soft touch.

Wasberger: o druku wiemy wszystko

CENTRALA:

WASBERGER AB
Gubbhögsgatan 8
S-261 51 Landskrona
Szwecja

Telefon +46 (0)418 567 00
E-mail: info(a)wasberger.se

WASBERGER POLSKA:

Wasberger Sp. z o.o.
ul. Brzezińska 228 C
92-703 Łódź, Polska
NIP 5242203927

Telefon: +48 602 434 729
E-mail: w.zolotarew(a)wasberger.pl